poniedziałek, 9 listopada 2009

KING CANNIBAL w Bytomiu
Dzień po imprezce z postu niżej, po raz drugi w przeciągu paru miesięcy zagra u nas King Cannibal:

Ledwie opadły emocje po 4 edycji festiwalu Tauron Nowa Muzyka, uznanego przez prasę za jedno z najciekawszych tegorocznych wydarzeń muzycznych w Polsce, a już pojawia się okazja, by przyjrzeć się artystom zwiastującym kolejną, piątą edycję. Podobnie jak przez cały zeszły rok, tak i teraz w serii koncertów odbywających się w różnych miastach Polski, chcemy zaprezentować Państwu najciekawszych twórców nowych brzmień, zachęcając tym samym do odwiedzenia latem naszego festiwalu.
Rozpoczynamy już w listopadzie, od ponownego przyjazdu sprawcy jednej z największych festiwalowych niespodzianek, związanego z wytwórnią Nina Tune artysty, ukrywającego się pod nazwą King Cannibal. Opublikowana przez niego w tym roku płyta – Let The Night Roar - okazała się jednym z najciekawszych debiutów w katalogu legendarnej wytwórni, a dj sety w najbardziej znanych klubach świata pokazały, że nie ma sobie równych w temacie porywania do tańca publiki spragnionej różnorodnych dźwięków. Perfekcyjne łącząc ragga, dubstep i rave z samplowaniem największych wykonawców muzyki elektronicznej i potężnymi, pulsującymi basami, King Cannibal udowadnia, że jest jednym z tych debiutantów, których karierę powinien śledzić każdy miłośnik niebanalnych dźwięków.
Podczas koncertu w Polsce w Bytomiu będą mu towarzyszyli polscy wykonawcy – Cuefx, współtwórca legendarnej składanki Footprints, zawierającej doskonałą mieszankę jazzu i nowych brzmień, artysta, który miał okazję rozgrzewać publiczność przed występami takich gwiazd, jak DJ Krush, czy Amon Tobin oraz Kicó, jeden z najciekawszych śląskich Dj-ów, wieloletni rezydent najlepszych klubów w regionie, prezentujący niemożliwą do zdefiniowania, porywającą do tańca i niesamowicie pomysłową muzykę taneczną, opartą o dziesiątki przenikających się wzajemnie gatunków, zespolonych dzięki niesamowitym partiom bębnów i basu.


Impreza staruje o 20:00. Bilety kosztują 20 zł. Przed Cannibalem grają Kicó, Cuefx i Igor Boxx (Skalpel). Dwie wejściówki do zgarnięcia na najbliżej audycji.

info:
-nowamuzyka.pl
-last.fm
-bibainfo

Brak komentarzy: