poniedziałek, 30 listopada 2009

Krumble


w najbliższą sobotę, w Zanzibarze, absolutnie kozacka impreza mikołajkowa - w roli Złego Santy wystąpi francuski brakcorow/junglecorowy producent Krumble

impreza rusza o 22, dwie wejściówki do zgarnięcia na najbliższej audycji

pełne info:
-last.fm
-facebook
-breakcore.pl
-dubstepforum

Haile Silesia 3


tym razem chłopaki zapraszają najbardziej znanego za granicą przedstawiciela rodzimej sceny dubstepowej - Radikal Guru, rezydującego obecnie w Irlandii.

imprezka startuje od 21, wyjątkowo w Cogitaturze

tradycyjnie, dwie wejściówki do zgarnięcia na najbliższej audycji

szersze info:
-last.fm
-facebook
-dubstepforum

wtorek, 24 listopada 2009

audycja z 25.XI

tracklista:

Tzara - Insomnia
Obeah - Copehnagen massive
Faib - Ticking clocks
Krumble - Born bad
Mika Vainio - Vandals
154 - They murder people

wtorek, 17 listopada 2009

audycja z 18.XI

tracklista:

Robot Koch - Hard to find
Darkstar - Aidy's girl is a computer
Burnkane - You know
Ballistics - Think (Tzara remix)
Al Tourettes - Dodgem
Ikonika - Smuck
Darkstar - Squeeze my lime

link:
>>>Sztuka Syntezy 18.XI.2009<<<

środa, 11 listopada 2009

audycja z 11.XI

tracklista:

Dusk & Blackdown feat. Teji and Farrah - Kuri Pataka
Saskrotch - We are hi speed
Saskrotch - The hero returns home
L-Wiz - Pirates
L-Wiz - Girl from Codeine City
Robot Koch - Hard to find
Robot Koch feat. Grace - People are strange
King Cannibal feat. Face - a Face - Virgo
King Cannibal - So... embrace the minimum
Clubroot - Dulcet
Clubrot - Nexus

link:
>>>Sztuka Syntezy 11-XI-2009<<<

poniedziałek, 9 listopada 2009

KING CANNIBAL w Bytomiu
Dzień po imprezce z postu niżej, po raz drugi w przeciągu paru miesięcy zagra u nas King Cannibal:

Ledwie opadły emocje po 4 edycji festiwalu Tauron Nowa Muzyka, uznanego przez prasę za jedno z najciekawszych tegorocznych wydarzeń muzycznych w Polsce, a już pojawia się okazja, by przyjrzeć się artystom zwiastującym kolejną, piątą edycję. Podobnie jak przez cały zeszły rok, tak i teraz w serii koncertów odbywających się w różnych miastach Polski, chcemy zaprezentować Państwu najciekawszych twórców nowych brzmień, zachęcając tym samym do odwiedzenia latem naszego festiwalu.
Rozpoczynamy już w listopadzie, od ponownego przyjazdu sprawcy jednej z największych festiwalowych niespodzianek, związanego z wytwórnią Nina Tune artysty, ukrywającego się pod nazwą King Cannibal. Opublikowana przez niego w tym roku płyta – Let The Night Roar - okazała się jednym z najciekawszych debiutów w katalogu legendarnej wytwórni, a dj sety w najbardziej znanych klubach świata pokazały, że nie ma sobie równych w temacie porywania do tańca publiki spragnionej różnorodnych dźwięków. Perfekcyjne łącząc ragga, dubstep i rave z samplowaniem największych wykonawców muzyki elektronicznej i potężnymi, pulsującymi basami, King Cannibal udowadnia, że jest jednym z tych debiutantów, których karierę powinien śledzić każdy miłośnik niebanalnych dźwięków.
Podczas koncertu w Polsce w Bytomiu będą mu towarzyszyli polscy wykonawcy – Cuefx, współtwórca legendarnej składanki Footprints, zawierającej doskonałą mieszankę jazzu i nowych brzmień, artysta, który miał okazję rozgrzewać publiczność przed występami takich gwiazd, jak DJ Krush, czy Amon Tobin oraz Kicó, jeden z najciekawszych śląskich Dj-ów, wieloletni rezydent najlepszych klubów w regionie, prezentujący niemożliwą do zdefiniowania, porywającą do tańca i niesamowicie pomysłową muzykę taneczną, opartą o dziesiątki przenikających się wzajemnie gatunków, zespolonych dzięki niesamowitym partiom bębnów i basu.


Impreza staruje o 20:00. Bilety kosztują 20 zł. Przed Cannibalem grają Kicó, Cuefx i Igor Boxx (Skalpel). Dwie wejściówki do zgarnięcia na najbliżej audycji.

info:
-nowamuzyka.pl
-last.fm
-bibainfo

GOD BLESS DUBSTEP vol. 2Chłopaki z DLC nie próżnują:

Zbóje ze Śląska tym razem zmierzą się z przedstawicielami sceny skandynawskiej:
- duetem L-Wiz. Ci reprezentanci brytyjskiej Dub Police przylecą prosto ze Szwecji, by zapanować nad serią wydarzeń, które od maja nawiedzają Katowickie Rondo siejąc zamęt w głowach młodych ludzi. Co zameldują swemu przełożonemu, komendantowi Caspie ? Czy uda im się poskromić zapijaczone mordy Dub Lovin' Criminals? Czy dr House będzie jeszcze chodził bez laski? Na te, i inne pytania odpowiedź juz w listopadzie. Oh Lord!! A to wszystko 13 w piątek.

L-Wiz to duet tworzony przez dwóch młodych Szwedów: Claesa Rosena i Ole Näslunda.
Ci 27 letni mieszkańcy Sztokholmu zajmują się produkcją utworów dubstepowych już od 2000 roku. Ich twórczość bardzo przypadła do gustu Caspie – właścicielowi Dub Police.
Znajomość zaowocowała ukazaniem pierwszej płyty owej wytwórni właśnie z utworami duetu L-wiz.
Obecnie ich produkcje wydawane są m.in. przez Baredubs, Destructive Recordings, Sonic Boom czy Dub Thiefs. Chłopaki nie próżnują i niedawno sami założyli pierwszy szwedzki dubstepowy label Redvolume. Jak sami przyznają, ich głównymi inspiracjami jest Bob James, Warren Harris aka Hanna, Anti Social Ent, Kromestar, Joker, Clouds, Coki jak również, a może przede wszystkim, samo życie. L-Wiz są częścią "All Out Dubstep" załogi promującej i organizującej imprezy dubstepowe w całej Szwecji.
W Katowicach zagrają razem tworząc set w oparciu o dźwięki generowane z ich laptopów a także grane na żywo przy użyciu instrumentów klawiszowych.


Imprezka startuje o 21:00, bilety kosztują 15 złotych. Tradycyjnie dwie wejściówki do zgarnięcia na najbliższej audycji.

info:
-dubstepforum
-last.fm
-bibainfo
-facebook

środa, 4 listopada 2009

4.XI - do odsłuchu

ostatnia audycja do odsłuchania / ściągnięcia:

>>> Sztuka Syntezy 4.XI.2009 <<<

audycja z 4.XI

Djunya - Brakman dub
Pinch - Dr Carlson
Dusk & Blackdown - Kuri pataka
Dusk & Blackdown - Lata VIP
Una nina malvada - Mi gata carlota
Schmuel - Ebony conserto
Missing man foundation - Dr Delgado's famous electrodes (live)
Kobayashi, Breada, Wo0 - Izdith
Demdike Stare - Regressor
Demdike Stare - Jannisary